Strefa relaksu

Kompleksowość wypoczynku w Strefie Relaksu w Kniejówce, zapewnia bliskość z naturą, oferującą dostęp do lasów oraz jezior. Dodatkowym atutem Kniejówki jest położenie, dzięki któremu można zażywać świeżego  lasowego powietrza. Połączenie regularnych pobytów w Kniejówce jest idealnym dopełnieniem aktywnego i zdrowego trybu życia.

Headline

To miejsce dla osób szukających odprężenia i ciszy, które pragną wypocząć w wyjątkowym otoczeniu, z widokiem na przepiękną panoramę Lubuskich lasów

Headline

Domek Weselny – Przechadzając się po przestronnych ogrodach, nad malowniczym stawem i po ścieżkach z wiekowymi, wysokimi drzewami, wszędzie czuć zapach ziół – to znak rozpoznawczy Kniejówki. Można zapomnieć o całym świecie i zatopić się w ciszy i relaksie. Kniejówka to propozycje dla wszystkich ceniących połączenie elegancji i wytworności z relaksem w naturze. Będzie to też świetna propozycja dla osób lubiących wygodę, ponieważ ślub i wesele można zorganizować w jednym miejscu, unikając często kłopotliwej logistyki.

Headline

Ogródek Piwny – Pozwól sobie na odrobinę spokoju i udaj się do swojej Strefy Relaksu… albo otwórz Strefę Relaksu z piwem Za Miastem!

Headline

Antresola – Relaks w cieniu? Czemu nie! Tworzymy przestrzeń do relaksu i zabawy, która dopasuje się do każdego ogrodu. Z nami możesz złapać oddech, odpocząć na leżakach bądź tańczyć boso pod gołym niebem popijając lemoniadę lub coś z piwnego ogródka

Headline

Gorąco zachęcamy, aby wyjść na świeże powietrze, wygodnie usiąść i czerpać przyjemność z odpoczynku. Odwiedzenie strefy relaksu powinien być kluczowym punktem na Państwa przyjazdu.

Ładowarki

Dbanie o środowisko jest jednym z głównych priorytetów naszej restauracji dlatego W celu zapewnienia Państwu jak największego komfortu mamy również w ofercie jedyną taką w okolicy stację ładująca samochody elektryczne.